НАЙШВИДШИЙ СПОСІБ ПРОДАТИ АВТО

Ми позбавимо Вас від проблем: матеріальних витрат, зіпсованих нервів і втрати часу, пов'язаних з передпродажною підготовкою та продажем Вашого транспортного засобу.
Ми купуємо автомобілі в найкоротші терміни і розглядаємо всі пропозиції.
Ідеальні та вживані, після ДТП, кредитні, комерційні, проблемні або просто обридлі!
Автовикуп в Черкасах, Черкаській області та інших регіонах України
Викуп різних марок і моделей авто
Ваш автомобіль - наші гроші,
ваші турботи - наша робота!

Протягом 5 хвилин
Ви можете

отримати кваліфіковану консультацію і дізнатися орієнтовну, реальну вартість Вашого транспортного засобу зателефонувавши нашим фахівцям:


Наші послуги

Викуп ідеальних і вживаних авто. Якщо Ваша машина в ідеальному або просто хорошому стані, але Вам потрібно продати її, тога сміливо звертайтеся до нас, щоб отримати реальну вартість за неї.

Викуп битих авто після ДТП. Після аварії не завжди є можливість і бажання витрачати свої сили і час на ремонт машини. Втрачаються великі суми грошей (адже не всі можуть знайти хорошу майстерню з адекватними цінами), і немає ніякої вигоди від самостійного відновлення авто. Тому пошкоджену машину не завжди доцільно відновлювати. Це довга і дорога процедура, розрахована на ваше капіталовкладення, присутність, увага і, головне, професіоналізм. Вихід простий - послуга викупу. Швидко, вигідно і просто!

Викуп кредитних авто. Коли Ваші фінансові можливості йдуть в розріз з умовами кредиту - це привід для звернення до нас. Знаючи всі тонкощі банківської справи, вивчивши Вашу кредитну історію, наші фахівці сформують вигідну для обох сторін ціну. Якщо у Вас немає можливості погасити кредит своїми силами, вибравши послугу Автовикуп, Ви гідно вирішите важку ситуацію!

Викуп обридлих і проблемних авто. Не обов'язково здавати прогнилу машину з дірками на металобрухт за копійчану вартість. Краще професійно оцінити вартість у наших фахівців і продати нам. Адже самостійна продаж таких авто може затягнутися на дуже тривалий час. Єдиний варіант - викуп проблемних автомобілів. Він забезпечує економію часу та швидке отримання коштів.

Викуп комерційних авто - це послуга, що дозволяє швидко і без зайвої тяганини продати транспорт комерційного призначення будь-якій комплектації. Якщо автопарк Вашої фірми \ організації застарів і автомобілі потрібно продати - звертайтеся до нас!

Терміновий автовикуп. Коли терміново потрібні гроші, немає часу на роздуми й очікування. Ми гарантуємо законну, вигідну і швидкий продаж авто. Угода може бать прізведена не менше ніж за 30 хвилин. Якщо вихотіте отримати гроші зараз - вони будуть у вас зараз!

Також ми надаємо:

- Брокерські послуги;

- Нотаріальне супроводження;
- Всі види страхування;
- Консультації по реєстрації та зняттю з обліку ТЗ;
- Перевірка ТЗ на угон, арешт та ін.

Допомога в придбанні авто надається нашими фахівцями, щоб уберегти Вас від недобросовісної, невигідною угоди і допомогти зберегти кошти і час. Тільки професіонали можуть оцінити реальний стан і ціну автомобіля.


Повідомлення не може бути відправлено у даний момент!
Ваша заявка успішно відправлена!
Спасибі, що обрали нас!
Поле Ім'я має бути заповнено
Введіть коректний email!
Введіть лише цифри!
Введіть тільки цифри!
Введіть тільки цифри!
Це поле повинно бути заповнене

Код введено невірно!


Авторське право © 1998-2020. Всі права захищені.
Google+