НАЙШВИДШИЙ СПОСІБ ПРОДАТИ АВТО

Ми позбавимо Вас від проблем: матеріальних витрат, зіпсованих нервів і втрати часу, пов'язаних з передпродажною підготовкою та продажем Вашого транспортного засобу.
Ми купуємо автомобілі в найкоротші терміни і розглядаємо всі пропозиції.
Ідеальні та вживані, після ДТП, кредитні, комерційні, проблемні або просто обридлі!
Автовикуп в Черкасах, Черкаській області та інших регіонах України
Викуп різних марок і моделей авто
Ваш автомобіль - наші гроші,
ваші турботи - наша робота!

Протягом 5 хвилин
Ви можете

отримати кваліфіковану консультацію і дізнатися орієнтовну, реальну вартість Вашого транспортного засобу зателефонувавши нашим фахівцям:


Про нас

Наша робота полягає в наданні послуг фізичним та юридичним особам з купівлі \ продажу автомобілів. Ми пропонуємо безпечний і надійний підхід до справи і забезпечуємо швидкість угод. Наші фахівці проводять огляд та діагностику авто на місці (ніяких поїздок на СТО), оформляють документи в найкоротші терміни, здійснюють безкоштовне юридичний супровід (договору купівлі-продажу, нотаріат, ДАІ, банківські та ін. нюанси).

За тривалий час, ми придбали величезний досвід, виробили і відпрацювали оптимальні схеми роботи. Пропонуючи викуп авто, ми гарантуємо прийнятну ціну, фінансову безпеку і відповідність всіх документів законодавству.

У більшості власників в певний момент виникає необхідність продати автомобіль. При традиційній продажу автомобіля, покупця доводиться шукати самотужки, а значить витрачати кошти і час на ремонт, подачу оголошень, зустрічі та спілкування з покупцями. Супроводом угоди і оформлення документів теж Прідері займатися самостійно, що тільки сповільнить продаж і підвищить ризик.

Переваги нашої компанії:

- Універсальність і швидкість - будь-який автомобіль може бать викуплений навіть за пів години.
- Чистота і прозорість угод - робота виключно на легальній основі, виробляємо об'єктивну оцінку і діємо, дотримуючись всіх нормативів автомобільного права.
- Вигідність для обох сторін - клієнт отримує до 90% від ціни, пропонованої на ринку, що забезпечує йому відсутність всяких прихованих витрат, вивертів і ризиків.
Повідомлення не може бути відправлено у даний момент!
Ваша заявка успішно відправлена!
Спасибі, що обрали нас!
Поле Ім'я має бути заповнено
Введіть коректний email!
Введіть лише цифри!
Введіть тільки цифри!
Введіть тільки цифри!
Це поле повинно бути заповнене

Код введено невірно!


Авторське право © 1998-2019. Всі права захищено.
Google+