НАЙШВИДШИЙ СПОСІБ ПРОДАТИ АВТО

Ми позбавимо Вас від проблем: матеріальних витрат, зіпсованих нервів і втрати часу, пов'язаних з передпродажною підготовкою та продажем Вашого транспортного засобу.
Ми купуємо автомобілі в найкоротші терміни і розглядаємо всі пропозиції.
Ідеальні та вживані, після ДТП, кредитні, комерційні, проблемні або просто обридлі!
Автовикуп в Черкасах, Черкаській області та інших регіонах України
Викуп різних марок і моделей авто
Ваш автомобіль - наші гроші,
ваші турботи - наша робота!

Протягом 5 хвилин
Ви можете

отримати кваліфіковану консультацію і дізнатися орієнтовну, реальну вартість Вашого транспортного засобу зателефонувавши нашим фахівцям:


Статті

Ціна автомобіля


Всілякий раз перед продажем автомобіля виникає проблема оцінки його реальної вартості. Як показує практика, найчастіше, продавці схильні до невиправданого завищення ціни. Це пов'язано з тим, що серед багатьох побутує хибна аргументація заснована на купівельній вартості (мовляв, типу, за скільки купив за стільки ж, як мінімум, і продам). АЛЕ не слід забувати про те, що коли купувалось авто був інший час, умови, кон'юнктура і відповідно ціни! Як правило, з часом, техніка дешевшає (якщо не ретро раритет). Це відбувається з двох головних причин: знос машини і випуск нових, кращих моделей.

Для найбільш об'єктивного визначення ціни транспортного засобу, в першу чергу, слід керуватися наступними критеріями: рік випуску, комплектація, стан кузова, двигуна, трансмісії, ходової, електронних систем і салону.

Щоб не перетворити продаж автомобіля в довгий і болісний процес, марнування часу, праці і грошей потрібно дотримувати об'єктивний підхід при визначенні ціни і володіти навичками продавця. Або ж можна довірити цю справу фахівцям - нам.

Реальна ціна - запорука швидкого і безпроблемного продажу!
Найбільш продавані марки автомобілів в Україні 2013-2014

Рекомендації щодо визначення технічного стану автомобіля


1. Кузов

1.1 Колір деталей кузова (на предмет відмінності відтінків, тонів. Які-небудь відмінності не допускаються заводським пофарбуванням).1.2 Розмір зазорів між деталями кузова: капот, крила, двері, дах, кришка багажника, бампера, пороги та ін. (Скрізь повинні бути рівномірні по всій довжині та однакові з аналогічними зазорами на протилежній стороні).1.3 Скло повинно бути одного маркування, одного року випуску і збігатися з роком автомобіля по vin-коду (слід враховувати що, заводом виробником іноді допускається установка скла на рік старшого кузова).1.4 Фари не повинні бути запітнілими зсередини, інакше має місце розгерметизація (що виникла в результаті, наприклад, аварії).
1.5 Ущільнювачі та пластмасові частини повинні сидіти щільно. На них не повинно бути слідів фарби кольору кузова. (інакше щось знімалося або недбало зафарбовувалось).
1.6 Номерні знаки повинні бути рівними (якщо рихтувати - міг бути удар).
1.7 Наявність на кузові чужорідних елементів: наклейок, "мухобойки", та ін. "недотюнінга", свідчить про те, що, швидше за все, під ними ховається пошкодження.
1.8 Оригінальні значки, лейбли, логотипи марки повинні бути у повному складі і там де належить.
1.9 Під капотом. Болти кріплення крил не повинні мати слідів відкручування/закручування. Якщо грані капелюшка болта "злизані" - крило знімалося.
1.10 Перевірка кузова товщиноміром. Перевірка кузова товщиноміром вимагає наявність товщиноміра і таблиці значень товщин лакофарбового покриття (ЛФП) кузова автомобіля певної марки і моделі. Отримані значення (з декількох місць на кожній деталі кузова) звіряються із заводськими стандартами представленими в таблиці. Допускається розбіжність між показниками в межах 5-30 мікрон.

2. Моторний відсік

2.1 Моторний відсік повинен бути в міру забруднений (звичайним брудом, пилом), але в той же час не повинно бути слідів протікання робочих рідин.
2.2 Радіатор повинен бути цілим, якщо сильно побитий - можливо був удар.
2.3 Звук двигуна повинен бути чистим (торохтіння, клацання та ін. незвичайні звуки не допускаються). Якщо на слух визначити важко і вас мучать сумніви слід виміряти компресію двигуна і провести додаткову діагностику на СТО. Можна відкрутити кришку головки двигуна і подивитися чи є на ній і всередині нагар і якого він кольору. Якщо все чорне і в маслі - не хорошо. Якщо колір світліше чорного і масло не скрізь - добре.
2.4 При натисканні кнопки включення кондиціонера повинно послідувати клацання компресора. Якщо такого не сталося значить не працює компресор або поламаний радіатор.

3. Трансмісія
3.1 Коробка перемикання передач повинна забезпечувати легке і плавне перемикання швидкостей. Не допускаються ніякі труднощі, додаткові маніпуляції і рухи.

4. Ходова і підвіска
4.1 Слід проїхати по дорозі з поганим покриттям і послухати на предмет "зайвих" звуків. Має бути в міру тихо. Якщо стукає, грюкає, торохтить, тріщить і т.п. значить є неполадки.

5. Електронні системи
5.1 Перевірити чи працює світло, повороти, стопи, габарити та ін. освітлення автомобіля.
5.2 Перевірити чи працюють всі світлові індикатори на панелі приладів і чи немає помилок (типу значка несправності двигуна або стріляної подушки безпеки).
5.3 Ознайомитися з інформацією бортового комп'ютера (якщо такий є).
5.4 Звернути увагу на наявність і працездатність сигналізації, центрального замка, магнітоли і аудіосистеми.
5.5 Перевірити чи працюють електросклопідйомники, електродзеркала, підігрів сидінь, кондиціонер, звуковий сигнал та ін.

6. Салон
6.1 Повинен бути не обов'язково чистим, але доглянутим, і не мати зайвих запахів (тютюну, гару). Прокурений або просочений неприємним запахом салон це великий мінус.
6.2 Якщо на панелі приладів є тріщини/відколи, дверні карти затерті/задряпані, затерті: кермо (якщо в чохлі - подивитися що під ним), ручка коробки перемикання передач, сидіння (особливо водійське), ручки поворотів/двірників - все це свідчить про великий пробіг і відповідно підвищений знос автомобіля.
6.3 Можуть бути пропалені сидіння, якщо надіті чохли - підняти і подивитися.

7. Багажник 7.1 Запаска повинна бути хоча б не лиса.
7.2 Днище під килимком має бути без елементів корозії/іржі.

8. Інші елементи 8.1. Покришки повинні бути не дуже зношеними і без дефектів («шишок» та ін.).
8.2. Диски повинні бути рівними по колу і без тріщин.Сподіваємося наші поради допоможуть Вам.

З повагою,
команда AUTO-CK!Повідомлення не може бути відправлено у даний момент!
Ваша заявка успішно відправлена!
Спасибі, що обрали нас!
Поле Ім'я має бути заповнено
Введіть коректний email!
Введіть лише цифри!
Введіть тільки цифри!
Введіть тільки цифри!
Це поле повинно бути заповнене

Код введено невірно!Авторське право © 1998-2019. Всі права захищені.
Google+